Prožitkově-vzdělávací kurz „Psychologem nanečisto“

"Hravě, zábavně to nejzajímavější z psychologie a grafologie"

Předpoklady pro kurz:

Prožitkově vzdělávací kurz „Psychologem nanečisto“ je určen pro běžné smrtelníky obou pohlaví a všech věkových kategorii. Předpokládá se, že Vás zajímá psychologie a grafologie a chtěli by jste pochopit a vyzkoušet si některé základní principy těchto oborů. Očekává se, že máte rádi psychotesty a zaujme vás vše, co umožňuje pohled za zrcadlo.

Kontraindikace:

Kurz se nehodí pro zarputilce, kteří považují psychologii a grafologii za zbytečné pavědy, kteří nesnáší psychotesty, diskuze o mezilidských vztazích a jakékoliv osobní a vztahové analýzy. Nevhodná je též účast lidí s psychiatrickou diagnózou , extrémně uzavřených jedinců a lidí trpících sociální fobií. Kurz není psychoterapii.

Cíle kurzu:

Kurz „Psychologem nanečisto“ nabízí zcela jedinečné a neotřelé zprostředkování praktických vědomostí z psychologie a grafologie a to vše k okamžitému otestování. Ověříte si sílu svých psychologických schopností a cílem bude společně Vaše dovednosti maximálně rozšířit. V rámci každého workshopu získáte pomyslnou puzzličku do mozaiky, která tvoří Vaši osobnost. Inteligentně strávený čas přispěje k Vašemu osobnímu růstu. Setkáte se s lidmi, které fascinují pohledy pod povrch, možná v nich najdete i své nové přátele ...

Určitě neváhejte a staňte se alespoň na chvíli psychologem!

Náplň kurzu:

Stručná a srozumitelně podaná teorie se vždy vzápětí nabídne k přímému otestování. Např. na základě využití zpětné vazby budete mít možnost získat jednu z nejcennějších odpovědí vůbec. Jak působím na ostatní? A jak dobře dokážu druhé odhadnout? Vysvětlíme si zde základní psychologické mechanismy, které jsou ve hře. (haló efekt, přenos, projekci, funkci vědomí a nevědomí atd.) Obsahem workshopů bude i práce s rukopisy. Odhalíme základní principy, se kterými grafologie pracuje, zodpovíme otázky, co lze a co nelze z rukopisu vyčíst. Získáte představu jaké to je být v roli grafologa či psychologa, možná odhalíte svůj skrytý talent nebo nové hobby! Ukážeme si některé grafologické perličky, např. rukopisy změněné vlivem alkoholu, duševní nemocí apd. Pomocí tzv. projektivních metod, jako je kresba či mandala se pokusíme předvést, co všechno vyplouvá na povrch z našeho nevědomí a jak je možné s tím dále pracovat. Dotkneme se i tématiky partnerských a rodinných vztahů, postavení v týmu atd. Všechny použité metody budou vysvětleny a předvedeny tak, aby jste z nich mohli pro Vás vytěžit naprosté maximum.
Náš společný čas by měl plynout nejen příjemně, ale především zajímavě a přínosně !!!


Kurzy začínají pravidelně jednou za čtyři týdny, vždy v pondělí od 18:00 – 19:30 hod. ve Vodičkově ulici 17, v salonu Faraon v prvním patře. Kurz se skládá ze čtyř 90-ti minutových volně navazujících jednotek.

Cena: 4 x 290 Kč
Jako dárek obdržíte navíc zdarma časopis Psychologie dnes.

V případě, že ze závažných důvodů některý termín zameškáte, je možné vyčerpat náhradní lekci v následujícím kalendářním měsíci.

Žádné komentáře:

PageRank ukazatel